SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

Posiadamy autorskie rozwiązania z zakresu zarządzania treścią w serwisach internetowych. Do każdej realizacji konfigurujemy je indywidualnie. Nasz system CMS doskonale sprawdza się w zarządzaniu zawartością stron firmowych, portali informacyjnych oraz prostych sklepów internetowych.

skontaktuj się z nami

SYSTEM OBSŁUGI WIRTUALNEGO BIURA

W swojej ofercie posiadamy aplikację wspomagającą zarządzanie usługą wirtualnego biura. Aplikację udostępniamy w systemie SaaS lub jako instalację na serwerze Klienta. System oferuje m.in. obsługę poczty i załączników, wiadomości między biurem i Klientami, obsługę faktur i rezerwacji sal konferencyjnych. Zapraszamy na stronę DESKTOMY.PL

System Zarządzania Wirtualnym Biurem

SYSTEM REZERWACJI STOLIKÓW JEDZJEDZ.PL

Jednym z naszych produktów jest system rezerwacji stolików dla restauracji. Działa w ramach marki JedzJedz.pl. Umożliwia zarządzanie rezerwacjami oraz dokonywanie rezerwacji przez Internet i profile na portalu Facebook.

zobacz online

JEDZJEDZ.PL – TURYSTYKA KULINARNA
W ZASIĘGU RĘKI

Jedź i Jedz to portal poświęcony turystyce żywności i wina – tworzony z myślą o propagowaniu tej formy rekreacji wśród wszystkich miłośników jedzenia i podróży. Śledzimy bieżące wydarzenia kulinarne, przybliżamy najciekawsze miejsca i nieustannie odkrywamy kulisy międzynarodowej kuchni.

zobacz online

HELL RESTAURANT

W ramach naszej marki MBT GAMES jesteśmy w trakcie tworzenia zręcznościowej gry na iPada, opartej na klasycznej grze Beer Tapper. Już wkrótce zapraszamy na stronę gry.