JAK TWORZYMY
NIEZAWODNE ROZWIĄZANIA?

Projektujemy dedykowane narzędzia, wznosimy fundamenty i stawiamy stabilne konstrukcje, spełniając potrzeby, oczekiwania i wymagania naszych klientów. Dla Ciebie również przygotujemy unikalny projekt, będący odpowiedzią na Twoje plany biznesowe.

TWOJE OCZEKIWANIA

Fundamentem naszego wspólnego projektu są Twoje oczekiwania. Poznajemy się bliżej, my specyfikę Twojego biznesu, Twoje oczekiwania i wizję przyszłości, a Ty nasze możliwości. Dokonujemy analizy profilu Twojej firmy i badamy kluczowe procesy, jakie w niej zachodzą. Tak powstaje szczegółowa mapa, na podstawie której projektujemy i tworzymy oprogramowanie w pełni odpowiadające Twoim założeniom biznesowym.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Już na początkowym etapie projektu tworzymy makiety oraz specyfikację techniczną, na podstawie których przygotowujemy kompleksowy opis oprogramowania i jego wymagania. Wiemy, czego potrzebujesz i jakie założenia chcesz realizować. Wiedze tę wykorzystujemy przy wyborze najlepiej dopasowanych do nich rozwiązań technicznych.

WYBÓR SPECJALISTÓW

Dedykowane narzędzia wymagają wielopłaszczyznowego działania, ale też skonkretyzowanej profesjonalnej wiedzy. Dlatego z naszego wszechstronnie wyspecjalizowanego zespołu wybieramy osoby, które najlepiej zrealizują Twój projekt. Korzystamy z analitycznego myślenia developerów, kreatywności designerów, konsekwencji testerów i specjalistów UX. Zbudujemy dla Ciebie Twój indywidualny, dedykowany zespół specjalistów.

ROZBUDOWA I ROZWÓJ

Łączymy zwinne metodyki, nowoczesne technologie i doskonałą organizację pracy, tworząc w krótkim czasie produkty w wersji Minimum Viable Product. Posiadają one pakiet funkcjonalności, niezbędnych do realizacji założeń i celów biznesowych. Narzędzia charakteryzują się elastycznością, są przystosowane do usprawniania, uzupełniania o nowe funkcje, rozwoju i ewaluacji. Dzięki temu Twoja dedykowana aplikacja będzie się zmieniać wraz ze zmianami w Twojej firmie.

TEST JAKOŚCI

Skuteczność zaprojektowanego narzędzia w realizowaniu Twoich celów biznesowych potwierdzają przeprowadzane na bieżąco testy. Sprawdzamy tworzone przez nas aplikacje i strony internetowe pod względem poprawności działania oraz zachowania ich użytkowników. Ich analiza jest podstawą do wdrażania kolejnych zmian i usprawnień.

WDROŻENIE

Otrzymujesz gotowy produkt stworzony na podstawie mapy Twoich wymagań i celów. Pozostajemy jednak w kontakcie, możesz na nas liczyć w kwestiach technicznych, służymy pomocą przy obsłudze narzędzi, jak też ich usprawnianiu. Na bieżąco je aktualizujemy, weryfikujemy skuteczność zabezpieczeń i wraz z pojawieniem się nowszych technologii proponujemy zmiany na lepsze.