Szczepaniak Stomatologia

Szczepaniak Stomatologia to strona łącząca medyczne treści i porady ekspercie, z możliwością bezpośredniego zapisu na swoje usługi.

Design projektu łączy w sobie klasyczną prostotę z elementami nowoczesności. Umieszczone grafiki w skondensowany sposób przekazują informacje i urozmaicają wygląd strony. Dzięki temu jest ona czysta i przejrzysta w odbiorze, a jednocześnie zachęca do przebywania na niej i poznawania dalszych treści.

OPINIE
Klienta

Godnym uwagi jest kreatywność firmy i od samego początku podpowiadanie najlepszych rozwiązań.

Firma MBT Media wykonała stronę internetową naszej firmy SZCZEPANIAK stomatologia w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Wykonawca przy jej realizacji brał pod uwagę wszystkie zgłaszane przez nas uwagi i na każdym etapie służył fachową pomocą. Doceniając walory firmy MBT Media oraz kompetencje Pana Tomasza Kacały, jego umiejętności interpersonalne, prowadzenie rozmów, zrozumienie klienta, samodzielne poszukiwanie rozwiązań, szybkie podejmowanie decyzji i wprowadzanie zmian do projektu w pełni rekomendujemy współpracę i usługi! Godnym uwagi jest kreatywność firmy i od samego początku podpowiadanie najlepszych rozwiązań. W każdej kwestii możemy liczyć na doradztwo poparte doświadczeniem w związku z tym gorąco polecamy!

Halina Szczepaniak